Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Lekarz Roku 2010

Galeria

Plebiscyt „Lekarz Roku 2010” rozstrzygnięty! W Krakowie rozdano statuetki najlepszym.

Znamy już najlepszych lekarzy i najlepsze placówki medyczne z Małopolski! Radosław Czosnowski z Mediciny, Anna Sobolewska z NZOZ Gall-Med oraz Alina Fijałkowska z Centrum Medycznego Ujastek zostali najlepszymi lekarzami pierwszego kontaktu. W dziedzinie specjalista roku zwyciężyli Elżbieta Kulig, neurolog ze Szpitala Babińskiego, Zbigniew Półchłopek, psychiatra z Centrum Medycznego Ujastek oraz Piotr Morawski, otolaryngolog z Mediciny. Za najbardziej kompetentnych i najsympatyczniejszych dentystów uznano Waldemara Indyka z NZOZ Novitas, Martę Mikina-Lenik oraz Mariolę Wcisło. Czytelnicy „Gazety Krakowskiej” oddawali swoje głosy także w kategorii Przychodnia Roku – tutaj nagrody przyznano Specjalistycznemu Centrum Diagnostyczno-Zabiegowemu Medicina, Centrum Medycznemu Ujastek oraz NZOZowi Osteodex z Nowego Sącza.

Laureatów plebiscytu „Lekarz Roku 2010” zaprezentowano 15 stycznia podczas uroczystej gali, która odbyła się w Hotelu Aspel w Krakowie. Zgromadzonych gości powitali Tomasz Lachowicz, redaktor naczelny Gazety Krakowskiej oraz doc. hab. n. med. Andrzej Matyja, prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, która już od 2004 roku towarzyszy wydarzeniu jako patron honorowy.

To już siódma edycja prestiżowego plebiscytu, który ma swoje tradycje i jest doskonale kojarzony zarówno w środowisku lekarzy jak i pacjentów. Organizatorzy – Image Line Communications oraz Gazeta Krakowska podkreślają, że ich głównym celem jest wskazanie najlepszych i najbardziej cenionych przedstawicieli zawodu medycznego przy pomocy najbardziej wymagającego gremium, jakim są pacjenci. Wierzą, że dzięki organizacji tego przedsięwzięcia idee promowania zawodu lekarza oraz budowania komunikacji, zaufania i zrozumienia pomiędzy pacjentem a lekarzem mają szansę stać się rzeczywistością.

Przedsięwzięcie nie odbyłoby się bez wsparcia sponsorów: Plivy należącej do grupy Teva , Hotel Aspel ,Volvo Wadowscy, Kobe oraz Ustronianki z Jodem. Plebiscyt za każdym razem cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony czytelników. Tym razem do redakcji spłynęło 19 tys. głosów. Na gości Gali zagrał zespół Backup z Sankt Petersburga (więcej o zespole www.backuprock.com)

Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Katarzyny Gawłowskiej z Hotelu Aspel za pomoc i zaangażowanie w organizację naszego przedsięwzięcia.


Image Line Communications
www.imageline.pl

wstecz
Copyright © 2011 Lekarz roku