Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Lekarz Roku 2009

Galeria

W dniu 9 stycznia 2010 roku dobiegła końca kolejna edycja plebiscytu „Lekarz Roku 2009”. W tym roku już po raz szósty poznaliśmy nazwiska lekarzy i przychodni cieszących się największym zaufaniem oraz sympatią wśród pacjentów.
Podczas trwania tegorocznego plebiscytu do redakcji „Polska Gazeta Krakowska” spłynęła rekordowa liczba głosów: 50 tysięcy!
Laureaci otrzymali piękne statuetki, złote zapinki oraz dyplomy. Uroczysta Gala odbyła się w reprezentacyjnym hotelu Royal w Krakowie.

Oto lista tegorocznych laureatów:

Lekarz pierwszego kontaktu
Katarzyna Stein-Sedlak, NZOZ Tyniec, Kraków
Krzysztof Dunal, Gminny Ośrodek Zdrowia, Miechów
Jan Styrkosz, Cor-Vita, Kraków

Lekarz specjalista
Ewa Kucharska, KRAK-MED, Kraków
Irena Wieczorek, Osteodex, Kraków
Anna Piwowarczyk, Krak-Vision, Kraków

Lekarz dentysta
Mariusz Miechówka, Baikadent, Węgrzce
Agnieszka Dudek, Gabinet Stomatologiczny, Kraków
Anita Hejmo-Dziuba, Med-Skarpa, Kraków

Przychodnia
KRAK-MED, Kraków
VADIMED, Kraków
NZOZ TYNIEC

Kapituła przyznała tytuł : Super Lekarz i Super Przychodnia dla dr Katarzyny Stein- Sedlak i NZOZ Tyniec. To specjalne wyróżnienie dla tych, którzy po raz trzeci z rzędu otrzymują to wyróżnienie.
Gratulujemy nominowanym i zwycięzcom.


Patronat honorowy przyjęła Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie.
W gronie sponsorów znaleźli się: TEVA PLIVA, Autoryzowany Dealer Volvo Wadowscy, Medicolux, Hotel Royal, Salon Pięknego Ciała.
Statuetki ufundowała firma KOBE.
Patronat medialny sprawowały: Polska Gazeta Krakowska, TVP 3 Kraków, NaszeMiasto.pl oraz Służba Zdrowia.
Organizatorem od 6 lat jest firma PR Image Line Communications.

wstecz
Copyright © 2011 Lekarz roku