Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Lekarz Roku 2008

Galeria

Pacjenci z Małopolski wybrali najlepszych lekarzy w województwie. Podczas uroczystej Gali w hotelu Rubinstein poznaliśmy nazwiska laureatów. Oto one:

W kategorii Lekarz pierwszego kontaktu:
Krzysztof Dunal - Gminny Ośrodek Zdrowia Miechów
Katarzyna Stein-Sedlak - NZOZ Tyniec
Radosław Czosnowski - SCDZ MEDICINA Kraków

W kategorii lekarz specjalista:
chirurg dr n. med. Anna Chrapusta - Uniwersytecki Szpital Dziecięcy Kraków Prokocim i Scanmed
Monika Kusiak - neurolog NZOZ Remedium Brzesko, własny gabinet
Marek Szuścik - ortopeda Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera w Krakowie oraz SCDZ Medicina

W kategorii Przychodnia Roku:
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Tyniec
SCDZ Medicina, ul. Rogozińskiego 12, Kraków
Małopolskie Centrum Rehabilitacji Ręki przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
im. L. Rydygiera w Krakowie.

Wszystkim nominowanym i laureatom serdecznie gratulujemy. W drugim etapie otrzymali oni 20 257 ważnych głosów i dużo pięknych słów – wyrazów wdzięczności za troskę o zdrowie i ratowanie życia.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom akcji. Osobiście dziękujemy prezes Jolancie Bartczak z firmy Medicolux i dyrektorowi Mirosławowi Kmicie z firmy Azmot oraz właścicielowi Hotelu Rubinstein – Krzysztofowi Pierścionkowi. Do zobaczenia za rok!

wstecz
Copyright © 2011 Lekarz roku