Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Zagłosuj i wygraj weekend w Radocza Park Hotel ***

26 listopada 2011 r.

Wśród czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu rozlosujemy atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sponsora Radocza Park Hotel ***.

Usytuowany w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody kompleks Radocza Park Hotel*** Active&Spa został przygotowany dla osób poszukujących noclegu lub miejsca na dłuższy wypoczynek w komfortowych warunkach. Obiekt został wybudowany wśród pól i drzew na wierzchowinie, stanowiącej jeden z najpiękniejszych w okolicy punktów widokowych na Gorce, Tatry, Masyw Babiej Góry oraz Beskid Żywiecki i Śląski. Okolice hotelu zachęcają do spacerów i wycieczek pieszych lub rowerowych, a ościenne miejscowości (Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona) przyciągają turystów lokalnymi atrakcjami.

W skład hotelowego Centrum "Wellnes&SPA" wchodzą specjalistyczne gabinety kosmetyczne (Body Health, kapsuła Spa), gabinety masażu i hydroterapii oraz sauny, jacuzzi i jaskinia solna – oferujące szeroką gamę zabiegów upiększająco-relaksacyjnych, w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki firm Bioline, Selvert Thermal i Filorga Laboratorium.

Polecamy: www.radoczapark.pl
Copyright © 2011 Lekarz roku