Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Zagłosuj już dziś na swojego ulubionego lekarza!

26 października 2012 r.

Jeżeli jesteś zadowolony z opieki medycznej i uważasz, że Twój lekarz i placówka zasługują na nagrodę, doceń ich pracę: zagłosuj na nich w Plebiscycie Lekarz i Przychodnia Roku 2012. Będzie to szczególna forma wyrażenia wdzięczności, szacunku oraz zaufania za pracę i opiekę Twojego lekarza. Możesz to zrobić poprzez wypełnienie specjalnego kuponu drukowanego codziennie w „Gazecie Krakowskiej” od 26 października do 20 listopada, a następnie głosując na zakwalifikowanych kandydatów w okresie 23 listopada – 22 grudnia (wypełniając kupon lub SMS - em).

Regulamin możesz znaleźć na stronach: www.lekarz-roku.pl oraz www.krakow.naszemiasto.pl

Plebiscyt posiada kilkuletnią tradycję: w tym roku odbywa się dziewiąta edycja. Prestiż projektu zwiększa opieka honorowa władz Małopolski: Pana Wojewody – Jerzego Millera, Pana Marszałka – Marka Sowy oraz Pana Prezydenta Krakowa – Jacka Majchrowskiego. Stroną merytoryczną opiekuje się Okręgowa Izba Lekarska oraz patroni: Rynek Zdrowia.pl i „Menedżer Zdrowia”.

Copyright © 2011 Lekarz roku