Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Zagłosuj już dziś na swojego ulubionego lekarza!

25 października 2013 r.

Chcesz wyrazić swoją wdzięczność w stosunku do lekarza, który okazał Ci troskę i zainteresowanie w trakcie Twoich zmagań z chorobą? Uważasz, że placówka medyczna, którą odwiedzasz zasługuje na szczególne wyróżnienie? Już po raz dziesiąty mieszkańcy Małopolski będą mieli okazję nagrodzenia najlepszego Lekarza i Przychodnię roku. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić kupon, który jest drukowany codziennie w "Gazecie Krakowskiej". Wyróżnienia zostaną przyznane w czterech kategoriach – lekarz podstawowej opieki zdrowotnej roku, lekarz specjalista roku, lekarz dentysta roku oraz przychodnia roku. Głosowanie będzie się odbywało w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na zgłaszaniu kandydatur i trwa od 25 października do 14 listopada 2013 r. Z kolei w terminach 22 listopada – 20 grudnia 2013 r. będą mogli Państwo głosować na swoich faworytów wypełniając kupon lub wysyłając SMS-a.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronach: www.lekarz-roku.pl oraz www.krakow.naszemiasto.pl

Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwać będzie specjalna Kapituła składająca się z reprezentantów środowiska medycznego oraz małopolskich mediów. Patronat honorowy nad jubileuszową, dziesiątą edycja plebiscytu sprawują: Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, Marszałek Województwa Marek Sowa oraz Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Zapraszamy do oddawania głosów!

Copyright © 2011 Lekarz roku