Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Zagłosuj i wybierz! Pierwszy kupon już 28.10.2011 roku!
Lekarz i Przychodnia Roku 2011 w Małopolsce po raz ósmy.

24 października 2011 r.

Jeżeli sądzisz, że Twój lekarz, wyróżnia się indywidualnym podejściem do pacjentów, darzysz go zaufaniem, szacunkiem – zagłosuj na niego! W ten sposób możesz uhonorować ulubionego lekarza, wskazać go za wzór do naśladowania. Jednocześnie jest to najlepsza i bardzo miła forma podziękowania, jaką możesz wyrazić jako pacjent.

Po raz ósmy, rusza w Krakowie plebiscyt Gazety Krakowskiej i agencji Image Line Communications „Lekarz i Przychodnia Roku 2011 w Małopolsce”.

Kupony konkursowe drukowane będą codziennie w Gazecie Krakowskiej, regulamin znajduje się na www.lekarz-roku.pl i www.krakow.naszemiasto.pl

Po raz pierwszy można głosować za pośrednictwem SMS. Codziennie będziemy podawali aktualną klasyfikację w Internecie na www.krakow.naszemiasto.pl

Patronat Honorowy przyjęli:
Stanisław Kracik Wojewoda Małopolski
Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego
Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa
Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie

Laureatów poznamy 14 stycznia na uroczystej Gali, która odbędzie się w Hotelu *** Aspel, ulica Bratysławska 2 w Krakowie.

Informacja prasowa: Image Line Communications

Copyright © 2011 Lekarz roku