Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Trwają przygotowania do Plebiscytu Lekarz Roku!

23 września 2013 r.

Bardzo nam miło ogłosić, że tegoroczna edycja Plebiscytu „Lekarz Roku”, została objęta patronatem Honorowym przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Sowę oraz przez Wojewodę Małopolski – Jerzego Millera. Już od wielu lat nasz projekt cieszy się poparciem władz Małopolski. Jest to dla nas nie tylko powód do dumy, ale również zachęta do dalszej pracy, na rzecz konkursu. Plebiscyt Lekarz Roku jest prestiżowym wydarzeniem, które na stałe wpisało się w życie mieszkańców Małopolski. Już od dziesięciu lat mamy przyjemność aktywnie promować wzorcowe postawy lekarskie. Plebiscyt cieszy się uznaniem środowiska medycznego oraz pacjentów, którzy oddając głos na swojego ulubionego lekarza i przychodnie, mogą wyrazić swoją wdzięczność i szacunek.
Copyright © 2011 Lekarz roku