Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Ruszają przygotowania do kolejnej edycji
Plebiscytu „Lekarz Roku”

23 sierpnia 2012 r.

Rozpoczęły się przygotowania do dziewiątej edycji Plebiscytu: jesteśmy na etapie zapraszania sponsorów, przygotowywania materiałów promocyjnych oraz organizowania Gali. Osoby, do których przesłano zaproszenia i prośbę o objęcie patronatu honorowego to: Wojewoda Małopolski – Jerzy Miller, Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa oraz Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.

Lekarz Roku” to prestiżowe wydarzenie, którego celem jest nagrodzenie najlepszych lekarzy z Małopolski. Organizowany od 2004 roku, cieszy się wzrastającym z roku na rok uznaniem w branży medycznej, a także wśród pacjentów, którzy oddając głos mogą wyrazić wdzięczność i szacunek oraz docenić pracę swoich lekarzy.
Copyright © 2011 Lekarz roku