Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Artystyczny akcent na Gali

7 stycznia 2012 r.

Tegoroczną Galę w Krakowie uświetni występ utalentowanej artystki Katarzyny Wrońskiej.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (klasa wokalu dr Anny Serafińskiej oraz Justyny Motylskiej). Występuje z wieloma muzykami w kraju i za granicą, m.in. z zespołem Pudelsi, Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim, Grażyną Łobaszewską, Łukaszem Zagrobelnym i innymi. Ostatnie miesiące spędziła w Nowym Jorku, gdzie oprócz szlifowania sztuki wokalnej i występów ,nagrywała również w Play Studio. Zagrała w filmie „The Remedy”, reż. Jeff Brandon. Występowała w teledyskach m.in u Kristiana Kuza czy Cool Breez`a. Nagrała 2 utwory dla Quazi Levi Connor (producent m.in. Bustha Rhyms, Jay-Z, 50cent).


Copyright © 2011 Lekarz roku