Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

WYSTĘP ANI DUDEK NA UROCZYSTEJ GALI!

6 grudnia 2012 r.

19 stycznia 2013 roku, o godz. 12:00 w Hotelu Swing odbędzie się Gala konkursu „Lekarz i Przychodnia Roku 2012”. Podczas uroczystości, specjalnie dla zgromadzonych gości wystąpi Ania Dudek.

Niezwykle utalentowana młoda wokalistka, która swym głosem przenosi słuchaczy w najmilsze miejsca duszy, dając ukojenie oraz pozytywną energię. Uczestniczka I edycji X- Factor, finalistka IV edycji Mam Talent. Ma już za sobą występ w programie Dzień Dobry TVN, recital podczas Gali wręczenia nagród laureatom VI edycji Konkursu im. Maćka Szumowskiego w Krakowie oraz na wielu rozmaitych wydarzeniach kulturalnych.

Copyright © 2011 Lekarz roku