Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

W oczekiwaniu na uroczystą Galę

4 stycznia 2013 r.

Zakończył się ostatni etap głosowania na zgłoszonych kandydatów w IX edycji Plebiscytu Lekarz i Przychodnia Roku 2012 w Małopolsce. W najbliższy poniedziałek Kapituła dokona ostatecznej weryfikacji nadesłanych kuponów i SMS-ów, a podczas uroczystej Gali, 19 stycznia w hotelu Swing w Krakowie, poznamy laureatów w kategoriach:
- „Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej roku 2012”,
- „Lekarz specjalista roku 2012”,
- „Lekarz dentysta roku 2012”,
- „Przychodnia roku 2012”.


Wyróżnieni zostaną także: Super Lekarz, Super Przychodnia (spośród laureatów poprzednich edycji, którzy trzykrotnie zostali nagrodzeni).
Kapituła dodatkowo wyłoni także zwycięzcę w kategorii „Wydarzenie/osobowość Roku 2012”.

Prestiż wydarzeniu nadaje patronat honorowy: Pana Marszałka Marka Sowy, Pana Wojewody Jerzego Millera, Pana Prezydenta Jacka Majchrowskiego oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Plebiscytowi partnerują: TEVA Operations Poland, Volvo Wadowscy, Citi Handlowy, KOBE, Bielenda, Ustronianka z Jodem oraz Green Hotel & SPA.

Nad koordynacją całości czuwa Agencja Image Line Communications, która specjalizuje się w obsłudze firm z branży medycznej i farmaceutycznej, a jako współorganizator Plebiscytu prowadzi działania z zakresu media relations, PR oraz organizacji eventów.

Copyright © 2011 Lekarz roku