Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.
W 2012 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

W tym roku obchodzimy Jubileusz Plebiscytu "Lekarz Roku". Już od dziesięciu lat wybieramy ulubionych lekarzy. Oficjalna Gala odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Gala już 14 stycznia 2012 roku w Hotelu*** Aspel

2 stycznia 2012 r.

Gala podsumowująca plebiscyt „Lekarz i Przychodnia Roku 2011 w Małopolsce” odbędzie się na 14 stycznia 2012 roku Hotelu *** Aspel w Krakowie. Podczas uroczystości zostanie oficjalnie zaprezentowana lista zwycięzców w czterech kategoriach: lekarz pierwszego kontaktu, lekarz specjalista, dentysta oraz najlepsza przychodnia w Małopolsce. Po raz pierwszy zaproszeni goście poznają zwycięzcę w kategorii Osobowość/Wydarzenie Roku 2011 roku.

Już dziś szykujemy bogaty program i wspaniałą oprawę Gali. Wiadomo, że przybędą na nią wszyscy nominowani, przedstawiciele wszystkich patronów honorowych i medialnych wydarzenia.

Podczas uroczystości laureatom zostaną wręczone statuetki, przygotowane przez firmę Kobe. Goście Gali będą mogli obejrzeć panoramę Krakowa z najwyżej położonej sali konferencyjno-bankietowej w Krakowie. Jedyne takie miejsce w Krakowie!

Na Galę obowiązują zaproszenia.
Copyright © 2011 Lekarz roku